NSI® Natural Stone International

NSI Naturel yüksek kalitede doğal taş üretimi yapıp Türkiye ve Dünyaya satış yapan sayılı seçkin firmalardan biridir. Kendi ürünlerimiz olan mermer, traverten, limra gibi doğal taşlar dünya çapında büyük ve prestijli projelerde kullanılmaktadır. Firmamız dünya genelinde tanınmış inşaat firmalarına, doğal taş toptancı ve perakendecilerine ürün tedarik etmektedir. NSI size en iyi ürünü istenen kalitede, istenen zamanda ve en uygun fiyata tedarik eder.

Firmamız engin ihracat tecrübesi ve profesyonel kontrol ekibiyle müşterisine her türlü kalite garantisini vermektedir. Ürünlerimiz yer, duvar, merdiven, mutfak, banyo, iç cephe, dış cephe döşemeleri, denizlik, havuz kenarı, bordür vb. mermer, seramik ve granitin kullanıldığı her yere uygulanabilmektedir. Ürünlerimiz gerek ticari gerekse konutlarda, büyük ve prestijli projelerde kullanılmaktadır. Firmamız sahip olduğu ocaklar, fabrika ve satış ofisleri sayesinde doğal taşı istenilen her ebat ve yüzey işlemiyle müşterilerine sunmaktadır.

NSI Naturel, geleneksel taş sanatını modern mimariyle bir araya getiriyor.

Firmamızın dünya genelinde en güvenilir üretici firmalarla sağlam bağlantıları olup, müşterilerine en kaliteliyi en iyi fiyata ve en kısa sürede sunmaktadır. Eşsiz doğaltaş koleksiyonumuz sayesinde, hemen hemen her zevke ve projeye uyum sağlamaktayız. Doğal taş koleksiyonumuzu görmek için lütfen ürünler sayfasını kontrol ediniz. Firmamız ürünlerinin müşterilerine teslim edileceği ana kadar garanti altına alan çeşitli paketleme alternatifleri sunmaktadır.

Misyonumuz.

"NSI" olarak amacımız, sürekli olarak değerli müşterilerimizin talep ve beklentilerine uygun ürünler sunmaktır.

Vizyonumuz.

Doğal taş alternatiflerini en yüksek standartlardaki ürün ve hizmet kalitesi ile sunarak Türkiye'de olduğu gibi Dünya'da da sayılı sektörümüzün öncü firmaları arasında yer almayı hedefliyoruz.